O nás

Jsme detailingová dílna, která byla založena ženou - Adélou Dvořákovou. Firma působí na trhu od roku 2015. Důvod proč taková garáž vznikla byl prostý a zpětně i celkem vtipný...A. Dvořáková chtěla nabídnout do té doby zde nedostupnou službu - ruční mytí aut pro Havlíčkův Brod a okolí. Jednalo se o absolutně spontánní nápad při cestě autem po D1. Šílený nápad byl, zápal taky - šlo se na živnosťák! Celé to začalo výběrem nevhodné vysoké školy...následovalo uvědomění špatné volby..pak brek na té D1 a druhý den byl záchranný plán na světě. Původně to byl výplňový plán po dobu 1 roku...ale to nám úplně nevyšlo, že? :-). Za necelý týden se mylo auto prvnímu klientovi, ale poněvadž zájem zákazníků okamžitě tíhnul k péči o interiér vozu, rozhodli jsme se začít také provozovat služby čištění interiérů aut. Náš tým se začal rozrůstat a zanedlouho jsme objevili jaké úžasné možnosti nám tento obor nabízí, naučili jsme se renovovat laky, aplikovat keramické povlaky, polepovat karoserie, tónovat skla, světla a mnoho dalšího. 


Protože neustále chceme naší existenci a služby vylepšovat.... a celkově chceme nabídnout zákazníkovi to nejlepší co k aktuálnímu dni a současné nabídce trhu lze, jsme dnes dílna, která se několikrát do roku účastní různých školení a workshopů, pracuje výhradně s moderními stroji, nejlépe hodnocenými produkty a dalšími supr detailingovými vynálezy posledních let. 


Díky nám se budete ve svém autě cítit mnohem lépe. Nezapomeňte, že s čistým, zrenovovaným, naleštěným či zachovalým vozem vzorste úroveň Vaší osobní reprezentace.

 

 

 

 

 

 

Pokud máte zájem o naše služby, či pouhou konzultaci neváhejte se na nás obrátit se všemi dotazy, které se týkají údržby Vašeho vozu. Mějte na paměti, že pravidelná péče o exteriér i interiér zvyšuje prodejní hodnotu Vašeho vozu a Vám přináší lepší pocit z cestování.

V případě  dotazů se na nás neváhejte obrátit na tel: +420 606 759 141 nebo na email: info@dvorkas-garage.cz.

Aktuálně

VŠECHNY NOVINKY