O nás

Jsme autodetailingová garáž založena ženou - Adélou Dvořákovou. Firma působí na trhu od roku 2015, důvod proč taková garáž vznikla byl 

prostý, A. Dvořáková chtěla nabídnout do té doby nedostupnou službu - ruční mytí aut pro Havlíčkův Brod a okolí.

Jednalo se o absolutně spontánní nápad v autě na D1, natolik šílený, že druhý den se vyřizovalo živnostenské oprávnění. Za necelý týden se čistilo auto prvnímu zákazníkovi...poněvadž zájem zákazníků okamžitě tíhnul k péči o interiér vozu, rozhodli jsme se začít provozovat služby čištění inteiérů aut. Zanedlouho jsme zjistili jaké další úžasné růstové možnosti nám tyto dvě hlavní služby nabízí, započali jsme renovovat laky, dále aplikovat keramické povlaky, polepovat karoserie, tónovat skla, světla a mnoho dalšího.

 

Protože neustále toužíme po růstu, zlepšování.... a celkově chceme nabídnout zákazníkovi to nejlepší co lze, jsme dnes garáž, která nabízí spoustu služeb v péči o Váš vůz. Díky nám se budete ve svém autě cítit mnohem lépe a čistým vozem vzorste úroveň Vaší osobní reprezentace. Dnes naše služby využívají jednotlivci, ale také firmy z celé Vysočiny. Naší bežnou denní praxí je testování nových kosmetických produktů, tak abychom Vám mohli nabídnout favority, které jsou skutečně efektivní. Sledujeme nejnovější technologie a novinky autodetailingu z celého světa, tak abychom Vám byli schopni odborně poradit a doporučit vhodné možnosti. Jsme opravdoví detailisti, proto se můžete spolehnout, že služby, které pro Vás zrealizujeme jsou vždy stoprocentní i na úkor času. Nikdy nepředáme auto, u kterého si nejsme jisti skutečnou kvalitou všech provedených úkonů.

  

 

 

 

Pokud máte zájem o naše služby, či pouhou konzultaci neváhejte se na nás obrátit se všemi dotazy, které se týkají údržby Vašeho vozu. Mějte na paměti, že pravidelná péče o exteriér i interiér zvyšuje prodejní hodnotu Vašeho vozu a Vám přináší lepší pocit z cestování.

V případě  dotazů se na nás neváhejte obrátit na tel: +420 606 759 141 nebo na email: info@dvorkas-garage.cz.

Aktuálně

VŠECHNY NOVINKY