ČASTÉ DOTAZY

Uvádíme nejčastější dotazy našich zákazníků. V případě, že nenajdete to, co hledáte neváhejte nás kontaktovat.

Jakou autokosmetiku využíváte?

Jelikož nám jde především o kvalitu naší práce a o Vaše vozidlo, využíváme kvalitní autokosmetiku značek Dodo Juice, Autoglym, Gyeon, Star-Brite, Kamikaze Collection, Colourlock, Chemical Guys, Extreme Solution a mnohé další.

Jaká je otevírací doba a mohu přijet bez objednání?

Pro všechny námi nabízené služby platí, že jsou časově poměrně náročné, proto je potřeba se vždy objednat dopředu. Učinit tak můžete na tel: +420 606 759 141 nebo na emailu: info@dvorkas-garage.cz.

Kde najdu vaši provozovnu?

Směrem od HB: pojedete z HB směrem na Pardubice, při výjezdu z HB potkáte benzínovou stanici MOL, pojedete dále po hlavní silnici, 1,5km od značky konec HB se přímo u hlavní silnice nachází areál Dvořák - stavební divize. Vjedete do areálu hlavní červenou bránou (ne zelenou), ihned! za bránou odbočíte prudce doprava, pokračujete do kopce směrem k hlavní budově, vjedete na první nádvoří před hlavní budovu, na levé straně budovy se nachází úzká ulička, kterou dále pokračujete na druhé nádvoří, kde sídlí naše garáž. 

Na jak dlouhou dobu je nutné u vás vůz odstavit? Jak se od vás dostanu zpět do HB?

Pro typické hloubkové mokré čištění interiéru potřebujeme v průměru 10 hodin prostor, minimálně 8h (v určitých případech). Auto vždy předáváme kompletně vysušené (pokud není domluveno jinak). Myslíme na Vaše pohodlí, chceme aby zákazník měl svůj vůz opět k dispozici během nejkratší možné doby, většinou přijímame vozy na čištění interiéru buďto ráno a odpoledne/večer je auto připravené k vyzvednutí, nebo auto přijímáme odpoledne/večer a následující den odpoledne je vůz připraven k vyzvednutí. Zároveň je možné přivézt vůz a ponechat u nás v garáži po několik dní. Při jakékoli službě nabízíme všem zákazníkům odvoz do Havlíčkova Brodu, a zároveň jejich vyzvednutí po dokončení všech procedur na zákazníkově voze.

V případě mytí exteriéru si vždy vyhrazujeme 3 hodiny. Pro aplikaci vosku společně s mytím 5 hodin. V případě aplikací keramických nanopovlaků je nutné u nás odstavit vůz minimálně na 2 dny, výjimka je u keramického nanopovlaku na okna, zde je nutné odstavení na 12 hodin. 

Pro tónóvání oken a lokální polepy karoserií je nutné u nás odstavit vůz ideálně na 2-3 dny. 

Všechny následující služby (renovace laku, kůže, atd.) jsou zrealizovatelné v horizontu několika dní, pro konkrétní případ nás kontaktujte a my Vám sdělíme přesný potřebný čas.

Jak zjistím kolik vaše služby stojí?

Ve všech sekcích se nachází ceníky, některé služby jsou přesně/přibližně naceněny, ostatní případy je možné přesně nacenit během osobní prohlídky stavu vozu, což je případ pro čištění interiérů. U čištění interiérů je možné předem telefonicky pouze uvést nástřel ceny (dle velikosti vozu, značka vozu-kvalita koberců apod.), ale přesnou kalkulaci není možné stanovit. U mytí a konzervace laku jsme Vám schopni telefonicky sdělit přesnou cenu pro konkrétní druh zakázky. Kalkulaci tónování skel a polepu vozu, světel Vám sdělíme na vyžádání pro přesný druh zakázky. Cenu renovace kůže a renovace laku jsme Vám schopni sdělit po důkladné příjmové prohlídce, v těchto dvou případech upozorňujeme, že se během procedur může konečná cena zvýšit, ale vše je s Vámi během procedur telefonicky konzultováno pro potvrzení.

Platí se příplatky za nadměrné znečištění?

Ano v případě že je Vaše vozidlo znečištěno z důvodu dlouhodobého zanedbání údržby či například stavebním materiálem, srstí a dalším, účtujeme individuální příplatek za nadměrné znečištění.

Jakým způsobem čištění interiéru probíhá?

Kromě standardních úkonů jako je tepování a vysávání provádíme také čištění suchou párou, která likviduje zápach, bakterie a viry. Součástí našich balíčků je také provedení impregnace kůže. V sekci Čištění interiérů naleznete podrobné informace. 

Jaké poškození laku dokážete renovací opravit?

Renovace autolaku dokáže opravit drobné škrábance a hologramy, které neprostupují celou vrstvou vrchního laku. V praxi se jedná a drobné škrábance z běžného provozu, automatické myčky, oxidaci laku a podobně.

Nemůže procesem renovace dojít k většímu poškození laku?

V případě že renovaci provádí amatér, opravdu může dojít k poškození vrchních vrstev laku, my jsme ale profesionálové a samozřejmě využíváme kvalitní chemické přípravky, tedy toto riziko je mizivé.

Je potřeba renovovaný lak nějak speciálně chránit?

V praxi není, doporučujeme však z důvodu prodloužení běžné životnosti ať už renovovaného laku nebo nového laku pravidelně provádět aplikaci různých pečujících přípravků nebo rovnou aplikovat keramickou ochranu.

Aktuálně

VŠECHNY NOVINKY